Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38147
Stary 30.12.2010, 20:17
moce napisał(a):Wyświetl post
ale dajecie po jajach" Cupial zwija manatki bo sprzedaje Brozkow "
jak juz pisalem wczesniej Piotrek B. za slaby na Wisle Pawel B. bez formy nowy prezes nowy dyrektor sportowy nowy trener bez sentymentow jest okazja mozna zarobic sprzedaja a jajczenie o sciaganym szrocie zostawcie na styczen jak bedziecie mieli podkladke
i jeszcze jedno tyle tu teori spiskowych co w weszlo fakcie i przegladzie sportowym apeluje o troche rozsadku
Jeśli według Ciebie Paweł jest bez formy to w jakiej dyspozycji jest reszta drużyny ? Bo według mnie to właśnie Paweł pociągnął to wszystko w tej rundzie.
Pamiętam mecze w których Paweł prosił o zmianę bo był już kompletnie wypompowany.
Basałaj firmując ten cały kabaret najpierw z obroną teraz z Brożkami strzela sobie kolejnego samobója i traci zaufanie w oczach wielu kibiców.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 30.12.2010 o godz. 20:21.
Odpowiedz cytując