moce napisał(a):

ale dajecie po jajach" Cupial zwija manatki bo sprzedaje Brozkow "
jak juz pisalem wczesniej Piotrek B. za slaby na Wisle Pawel B. bez formy nowy prezes nowy dyrektor sportowy nowy trener bez sentymentow jest okazja mozna zarobic sprzedaja a jajczenie o sciaganym szrocie zostawcie na styczen jak bedziecie mieli podkladke
i jeszcze jedno tyle tu teori spiskowych co w weszlo fakcie i przegladzie sportowym apeluje o troche rozsadku
|
Jeśli według Ciebie Paweł jest bez formy to w jakiej dyspozycji jest reszta drużyny ? Bo według mnie to właśnie Paweł pociągnął to wszystko w tej rundzie.
Pamiętam mecze w których Paweł prosił o zmianę bo był już kompletnie wypompowany.
Basałaj firmując ten cały kabaret najpierw z obroną teraz z Brożkami strzela sobie kolejnego samobója i traci zaufanie w oczach wielu kibiców.