Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7707
Stary 30.12.2010, 20:07
Cytat:
To po co drogi moderatorze klub sprowadził Bunoze (400k Euro), Jovanica (500k Euro), dobrego, AMBITNEGO trenera oraz dyrektora sportowego z Holandii którzy mieli by sobie już psuć nazwisko od czegoś takiego?
Problem polega na tym, że pieniądze wydawane na następców nie zbliżają się w żaden sposób do pieniędzy zarobionych na sprzedanych. Cupiałowi ewidentnie znudziło się dokładanie do interesu.
Legionista
Odpowiedz cytując