Proud napisał(a):

WISŁAZWE napisał(a):

podbijam, choć z drugiej strony parę tematów już podsumowujących rok jest. Ale ten jest taki wyjątkowy, można by taki założyć
|
Przecież temat już jest od dłuższego czasu...
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7821
Wpisywać bo kultowy temat, a ilość wpisów porażająca...