Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2314
Stary 30.12.2010, 20:00
Proud napisał(a):Wyświetl post
Bedzie w tym roku takie podsumowanie TWSD?

http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=6679

WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
podbijam, choć z drugiej strony parę tematów już podsumowujących rok jest. Ale ten jest taki wyjątkowy, można by taki założyć
Przecież temat już jest od dłuższego czasu...

http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7821

Wpisywać bo kultowy temat, a ilość wpisów porażająca...
the end
Odpowiedz cytując