Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38124
Stary 30.12.2010, 19:45
Dodam tylko, ze ta nowa Wisla ma byc budowana na pilkarzach pokroju: Cikosa, Paljica, Bunozy czy Boukhari'ego...to jest dopiero parodia .

tomasz_ - a ty zdajesz sobie sprawe, kto doprowadzil do takiej sytuacji? Ze w Wisle pracowali nieudacznicy? Cupial przeciez wszystkich zatrudnial. I teraz on ma ratowac, co sie psulo latami za jego przyzwoleniem? Nie mowiac juz o tym, kto przyszedl. Basalaj, to jest kompletny...facet sobie nie poradzil w ekstraklasie, ale to kolega wlasciciela, wiec trzeba bylo mu znalezc gdzies prace.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 30.12.2010 o godz. 19:47.
Odpowiedz cytując