Dodam tylko, ze ta nowa Wisla ma byc budowana na pilkarzach pokroju: Cikosa, Paljica, Bunozy czy Boukhari'ego...to jest dopiero parodia

.
tomasz_ - a ty zdajesz sobie sprawe, kto doprowadzil do takiej sytuacji? Ze w Wisle pracowali nieudacznicy? Cupial przeciez wszystkich zatrudnial. I teraz on ma ratowac, co sie psulo latami za jego przyzwoleniem? Nie mowiac juz o tym, kto przyszedl. Basalaj, to jest kompletny...facet sobie nie poradzil w ekstraklasie, ale to kolega wlasciciela, wiec trzeba bylo mu znalezc gdzies prace.