Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38115
Stary 30.12.2010, 19:37
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Kologo drogi, to jest moze i glos rozsadku ale dla kieszeni B. Cupiala, bo napewno nie dla nas kibicow. Tobie jako kibicowi nic z tej kasy nie przyjdzie nawet jakbysmy ich opchneli za 100M E, poza tym, ze bedziesz przezywal coraz wieksze rozczarowania z udzialem twojej ukochanej druzyny. Te pieniadze NIE ZOSTANA ZREINWESTOWANE. Dlatego popieranie takich transferow, wyrazasz swoja zgode na to, aby ten klub byl coraz slabszy. Tak sie zachowuje kibic?
a przepraszam, jakie to sukcesy z obecną, czy tą co była kadrą przeżywałeś przez ostatnie 2 lata, zwłaszcza w europejskich pucharach bo o koszmarnej grze w lidze nie wspomnę ?!

wkurzają mnie takie typy jak Ty, wieczne płaczki... po Levadi i Karabachu też płakałeś... a kto był głównym aktorem tych "przedstawień"? odpowiedź prosta... piłkarze za którymi teraz płaczesz... zrozum wreszcie typie, że przebudowa drużyny nawet kosztem wyprzedaży piłkarzy których uważasz za niezastąpionych jest konieczna!
Odpowiedz cytując