dzollo napisał(a):

|
Kologo drogi, to jest moze i glos rozsadku ale dla kieszeni B. Cupiala, bo napewno nie dla nas kibicow. Tobie jako kibicowi nic z tej kasy nie przyjdzie nawet jakbysmy ich opchneli za 100M E, poza tym, ze bedziesz przezywal coraz wieksze rozczarowania z udzialem twojej ukochanej druzyny. Te pieniadze NIE ZOSTANA ZREINWESTOWANE. Dlatego popieranie takich transferow, wyrazasz swoja zgode na to, aby ten klub byl coraz slabszy. Tak sie zachowuje kibic?
|
a przepraszam, jakie to sukcesy z obecną, czy tą co była kadrą przeżywałeś przez ostatnie 2 lata, zwłaszcza w europejskich pucharach bo o koszmarnej grze w lidze nie wspomnę ?!
wkurzają mnie takie typy jak Ty, wieczne płaczki... po Levadi i Karabachu też płakałeś... a kto był głównym aktorem tych "przedstawień"? odpowiedź prosta... piłkarze za którymi teraz płaczesz... zrozum wreszcie typie, że przebudowa drużyny nawet kosztem wyprzedaży piłkarzy których uważasz za niezastąpionych jest konieczna!