Alov napisał(a):

|
I cóż dały te bramki? Nic, przegrywaliśmy w Europie nie osiagając najpierw wymarzonych celów a później nawet tych minimalnych a zawodnicy typu Pawełek czy Brozki mieli w tym niewatpilwy udział bo grali w tych meczach, dlatego są zawodnikami przegranymi jesli chodzi o Europe. Oczywiście nie deprecjonuje tu umiejetności czy osiągnieć Pawła tylko że to nie przełożyło się na te oczekiwane sukcesy w Europie
|
no to ok..sprzedajmy jeszcze Sobolewskiego, Małeckiego, oni przecież od wielu lat tutaj są! do tego Cikosa, Kirma, Gargułę, Żurawskiego, Bunonze i Jovanicia w końcu mieli wkład w odpadnięcie z Karabachem! kupmy nowych 11, a jeśli im znowu nie wyjdzie z powodu słabego zgrania, zróbmy za rok znowu to samo! niektóre komentarze mnie porażają.