BiałaGwiazda napisał(a):

Wszyscy powinni to przeczytać.Głos rozsądku.
Wszyscy płaczą,a przecież to ostatnia okazja,żeby na nich cokolwiek zarobić,bo lepsi już nie będą.A jak w lecie przytrafiłaby się kolejna Levadia/Karabach to znowu wszyscy by mówili,by sprzedać ich wpi*du.Tylko,że wtedy nikt już nie będzie ich chciał nawet za darmo.Trzeba kuć żelazo póki gorące,bo Ci zawodnicy tak naprawdę nie mają już motywacji grać w Wiśle i z czasem będą coraz gorsi.Cupiał mówił,że pozbędzie się wszystkich,którzy skompromitowali się z Estończykami i Azerami i to właśnie robi.
|
Kologo drogi, to jest moze i glos rozsadku ale dla kieszeni B. Cupiala, bo napewno nie dla nas kibicow. Tobie jako kibicowi nic z tej kasy nie przyjdzie nawet jakbysmy ich opchneli za 100M E, poza tym, ze bedziesz przezywal coraz wieksze rozczarowania z udzialem twojej ukochanej druzyny. Te pieniadze NIE ZOSTANA ZREINWESTOWANE. Dlatego popieranie takich transferow, wyrazasz swoja zgode na to, aby ten klub byl coraz slabszy. Tak sie zachowuje kibic?