Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38112
Stary 30.12.2010, 19:29
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy powinni to przeczytać.Głos rozsądku.

Wszyscy płaczą,a przecież to ostatnia okazja,żeby na nich cokolwiek zarobić,bo lepsi już nie będą.A jak w lecie przytrafiłaby się kolejna Levadia/Karabach to znowu wszyscy by mówili,by sprzedać ich wpi*du.Tylko,że wtedy nikt już nie będzie ich chciał nawet za darmo.Trzeba kuć żelazo póki gorące,bo Ci zawodnicy tak naprawdę nie mają już motywacji grać w Wiśle i z czasem będą coraz gorsi.Cupiał mówił,że pozbędzie się wszystkich,którzy skompromitowali się z Estończykami i Azerami i to właśnie robi.
Kologo drogi, to jest moze i glos rozsadku ale dla kieszeni B. Cupiala, bo napewno nie dla nas kibicow. Tobie jako kibicowi nic z tej kasy nie przyjdzie nawet jakbysmy ich opchneli za 100M E, poza tym, ze bedziesz przezywal coraz wieksze rozczarowania z udzialem twojej ukochanej druzyny. Te pieniadze NIE ZOSTANA ZREINWESTOWANE. Dlatego popieranie takich transferow, wyrazasz swoja zgode na to, aby ten klub byl coraz slabszy. Tak sie zachowuje kibic?
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując