Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38111
Stary 30.12.2010, 19:27
Panowie gdyby pan Cupiał chciał sprzedać Wisłę to zgadza się chciał by sprzedać najwiecej wartych piłkarzy a w zamian za nich brał by pilkarzy za darmo z pesnją rzędu 300 tys ale złotych, a on kupuje piłkarzy za dość duże pieniądzę (Bunoza Jovanic) . Pozatym ma na tyle pieniędzy że do śmierci bedzie ich miał dużo bez znaczenia czy sprzeda Wisłę czy nie.
Odpowiedz cytując