flamengista napisał(a):

Jakie 4 mln €? Ponoć 2!
Kresqu - co tu owijać w bawełnę. Koniec Wielkiej Wisły. Finito. Właśnie z dnia na dzień definitywnie zostaliśmy zredukowani do poziomu Śląska Wrocław. A obawiam się, że to nie koniec wyprzedaży.
Powolutku to Cupiał się wycofywał przez ostatnie 2 lata. Letnie i zimowe okienko to już ostra jazda bez trzymanki - zero ściemy. Wszystko jasne.
Cupiał zabiera łopatki, wiaderko oraz grabki i przeprowadza się do innej piaskownicy.
|
E tam.Przecież od dawna istnieje już zasada że jak była dobra oferta to ją się przyjmowało.To po pierwsze, po drugie to Brożka Wisła już chciała sprzedać ze 2 lata temu, tylko najpierw nie dogadali się co do ceny, później miał kontuzje i jak wiadomo Fulham odpuściło.Teraz przyszła solidna oferta i tyle.
Szkoda Pawła bo to krakus i Wiślak z krwi i kości ale takie są koleje losu.Bramek nastrzelał i tego mu nikt nie odbierze ale też od lat był jedynym napastnikiem więc to naturalne.Były momenty że miał kontuzje to inni strzelali.
Nie wróże niczego dobrego co do jego następcy ale poczekajmy.Staszek jest tu już jakiś czas i dajmy mu się wykazać.
I tak swoją drogą - uważasz że Paweł Brożek jest na rynku piłkarskim więcej wart niż 2 mln euro?