Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38101
Stary 30.12.2010, 19:12
Głowa do góry. Teraz na pewno będzie ofensywa transferowa.Naprawde juz sie zbliża, już ją słysze
Cóż mozna dodać, jeśli w jednym okienku pozbywa się całej linii obrony, to jeden Brozek przy tym to pikuś. Wiecie co mnie najbardziej denerwuje w tym wszystkim,to słodkie pierdzenie o profesjonalizmie Basałaja, no i te nasze słynne wzmocnienia
Odpowiedz cytując