Głowa do góry. Teraz na pewno będzie ofensywa transferowa.Naprawde juz sie zbliża, już ją słysze

Cóż mozna dodać, jeśli w jednym okienku pozbywa się całej linii obrony, to jeden Brozek przy tym to pikuś

. Wiecie co mnie najbardziej denerwuje w tym wszystkim,to słodkie pierdzenie o profesjonalizmie Basałaja, no i te nasze słynne wzmocnienia
