BRTS39 napisał(a):

Kiedy wraca Rafał Boguski?
Kiedys czytałem jak Maaskant mówił że Pawełek jest wyzszy od Jovanicia. Jest to mozliwe ? Na stronie podają że pierwszy ma 185 a drugi 188
|
Te dane sa zawyżone.
Rok temu miałem 183cm a byłem wyższy od Pawełka...