Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8816
Stary 30.12.2010, 18:58
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Kiedy wraca Rafał Boguski?

Kiedys czytałem jak Maaskant mówił że Pawełek jest wyzszy od Jovanicia. Jest to mozliwe ? Na stronie podają że pierwszy ma 185 a drugi 188
Te dane sa zawyżone.
Rok temu miałem 183cm a byłem wyższy od Pawełka...
Odpowiedz cytując