Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38079
Stary 30.12.2010, 18:40
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ale nie odpadaliśmy z pucharów na przełomie lipca-sierpnia jak teraz (Lewadia,Karabach) ale graliśmy w nich do późnej jesieni a raz sie nawet udało do nowego roku dojśc (Lazio).Problem w tym że teraz trzeba zainwestowac dużo większe pieniądze w klub niż kiedyś bo ceny poszły do góry a Boguś nie jest temu zbyt chętny to i przyjeżdzą autokarem 1000 km Lewadia i nas ogrywa...
to jak to się stalo,ze budżet klubu wzrósl w ciagu dziesięciu lat dwukrotnie?i to mimo tego,ze stadion nam się zmniejszył (na szczęście już sie powiększa),że stracilismy sponsora?skąd jest więcej pieniedzy skoro właściciel nie inwestuje,a jak niektórzy nawet twierdzą kasę z z transferow chowa do kieszewni?cuda jakieś czy zarząd w totolotka gra i na dodatek wygrywa?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując