|
pewnie wielu z nas nie wyobrażało sobie Wisły bez Żurawskiego, Frankowskiego itd , kiedy odchodzili .. mam teraz takie same odczucie kiedy bracia odchodzą, nawet większe ..
ps. zawsze w naszym napadzie był polak, w dodatku wiodącą postacią drużyny.. w tej chwili nie ma kim zastąpić nawet :(
czuje, że kończy się pewien etap w naszym Wiślackim życiu !
tak jak ktoś napisał nie mam nic do obcokrajowców, ale może być tak, że 1 czy 2 piłkarzy z polski będzie grało w wyjściowym składzie ..
Ostatnio edytowane przez sevenheaven : 30.12.2010 o godz. 18:42.
|