BRTS39 napisał(a):

|
Słyszałem te powiedzonka jak odchodził Kosa, jak gralismy w sosnowcu a liczylismy sie do konca, jak Brożek został kontuzjowany itd. Naprawde nie płaczcie, w naszej lidze 50 % meczu Wisła wygrywa swoja nazwą.
|
Właśnie co pokazuje ubiegła runda to już się zmieniło. I nie porównój Brożka do Kosy, bo Kosa był zwykłym najemnikiem, natiomast Brożek się utożsamia z Wisłą i z jej kibicami.