Zieniu17 napisał(a):

|
Jeśli komuś się wydaje, że dobrze się ma stać, że Brożki odejdą, to niech nie oczekuje na wiosne walki o mistrzostwo Polski bo ona w tej chwili zostaje oddana bez walki.
|
można sprzedać każdego za odpowiednie pieniądze ...nie ma ludzi nie zastąpionych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! czeba ich znaleść i wyłożyć kase