Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38047
Stary 30.12.2010, 18:05
Zieniu17 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli komuś się wydaje, że dobrze się ma stać, że Brożki odejdą, to niech nie oczekuje na wiosne walki o mistrzostwo Polski bo ona w tej chwili zostaje oddana bez walki.
można sprzedać każdego za odpowiednie pieniądze ...nie ma ludzi nie zastąpionych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! czeba ich znaleść i wyłożyć kase

Odpowiedz cytując