Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38046
Stary 30.12.2010, 18:05
Undertaker napisał(a):Wyświetl post
Widać myślenie to nie jest twoją najmocniejszą stroną? Na transfery wydał ponad 5 mln!
to u Ciebie z mysleniem coś jest nie tak.napisałeś ,że w okienku zarobili 40 mln zl...hmmm ciekawe w którym?poza tym skąd masz takie dane,bo do mnie bardziej przemawialy publikacje mowiace o 4,8 mln€ w letnim okienku,a nie rzekome 6mln.i teraz (to juz jest drugie okienko) prawdopodobnie będzie 2-2,5 mln€.teraz licz i podaj mi jak doszedłes do 40 mln.po drugie jak tak lubisz liczyć wylicz też ile kosztuje funkcjonowanie klubu (a więc ten prąd kontrakty,zusy,podatki,zgrupowania itd) policz wpływy (z biletów,TF,canal+ i inne) i dopiero teraz możesz się mądrzyc ile to Cupiał wziął do kieszeni.podejrzewam,ze nic.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując