Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38045
Stary 30.12.2010, 18:02
w ciągu pół roku Wisła zarobiła fortunę , to tym bardziej zaskakujące że od 2 lat nasz klub nie istnieje w europejskiej piłce

tyle razy klnąłem na Brożka , drugie tyle go wychwalałem , ale i mam świadomość że powinien odejść z Wisły już dawno temu . Niestety bał się zagranicznego wyjazdu i rozwoju swojej kariery która zatrzymała się dawno temu w miejscu .

tak jak zresztą ktos wspominał

ostatnie dwa blamarze w pucharach to w dużej cześci wina Brożków , z nimi Wisła nie osiągneła by sukcesów na arenie międzynarodowej , pora na świeżą krew
zresztą zawodnicy przychodzą i odchodzą , a klub stoi dalej . Osoby które płaczą o rozpadzie Wisły są poprostu śmieszni .
Odpowiedz cytując