Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
Od: 07.2010
Offline
#
38041
30.12.2010, 17:59
DOPÓKI nie ma potwierdzenia na oficjalnej stronie WISŁY to miejmy nadzieje ze to plotki , żyjmy NADZIEJĄ.
BEZ BROŻKÓW TO NIE BĘDZIE TA SAMA WISŁA ,
kamilo584
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo584
Znajdź inne posty napisane przez kamilo584