Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38037
Stary 30.12.2010, 17:57
Brożki poszły.Ostatnie ikony naszej świetności w pucharach sprzed lat.
Ikony klubu a nie jacyś najemcy.
Szkoda ich bo właśnie nam klub rozwalają.
Nawet jak przyjdzie jakaś gwiazda to nie będzie Wislakiem.
Odpowiedz cytując