Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8815
Stary 30.12.2010, 17:51
Kiedy wraca Rafał Boguski?

Kiedys czytałem jak Maaskant mówił że Pawełek jest wyzszy od Jovanicia. Jest to mozliwe ? Na stronie podają że pierwszy ma 185 a drugi 188
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 30.12.2010 o godz. 18:02.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując