Wyświetl pojedynczy post
Undertaker
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38012
Stary 30.12.2010, 17:18
Nie ma się co zakłamywać, bo ewidentnie Cupiał zaczyna odzyskiwanie kasy wpompowanej w Wisłę. Jedno okienko i już ma prawie 40 mln zł, a na razie wydał z tego ledwie 5 i teraz kupi jakiegoś napastnika i to będzie na tyle. Nie przeszkadza wam, że jeśli Pawełek nie zostanie to w składzie będzie podstarzały Soboloewski i być może Małecki i to wszystko? Najbardziej cudzoziemska drużyna w lidze, która dodatkowo nie daje szans młodym Polakom. Oj nie w tę stronę Wisło idziesz, nie w tę stronę...
Odpowiedz cytując