Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kane
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
38004
30.12.2010, 17:11
wislak68
napisał(a):
(...) Za 2M Euro nie znajdziemy napastnika klasy Brozia (o Piotrku nie pisze bo on i tak nie grał ostatnio).
Fajnie, że te pięniądze pójdą na transfery
Może z 10 % .
kane
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kane
Znajdź inne posty napisane przez kane