Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37997
Stary 30.12.2010, 17:02
HEDu napisał(a):Wyświetl post
2mln to i tak dobra cena, tyle ze zdecydowana wiekszosc jest za Pawła. Jeszcze tylko Małego sprzedamy i atmosfera oczyszczona. Tyle, ze umiejetnosci brak.
Tak, jeszcze tylko Mały i w 1 skaldzie będzie grało 2 Polaków, Sobol i Guła.
Odpowiedz cytując