Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37992
Stary 30.12.2010, 16:57
@rw88
Pier**lenie za przeproszeniem.

rw88 napisał(a):Wyświetl post
Pier**lenie za przeproszeniem. Na BATE pracuje cała liga białoruska, może i kokosów ten klub nie ma, ale za to skupuje wybijających się zawodników z całej ligi za czapkę gruszek. Z BATE jest taka sama sytuacja jak kiedyś z Wisłą, czyli skupowanie za nieduże pieniądze wybijających się zawodników z reszy polskich, w większości słabiutkich finansowo klubów, co daje swoje efekty niezłej gry w europejskich pucharach
Prosze o nazwiska tych tanio skupowanych z Ekstraklasy zawodnikow ktorzy dali Wisle wyniki w Europie, Zurawski, Kaluzny, Szymkowiak? To ciezkie pieniadze byly....



rw88 napisał(a):Wyświetl post
Jednak sprzedadzą co lepszych i wrócą na swoje miejsce, o to jestem spokojny. U nas dół i środek tabeli z poprzednich lat dogonił Wisłę i trzeba się z tym pogodzić i kupować Polaków umiejętnie, a nie lamentować że za Polaków trzeba przepłacać.
Patrz Polonia Warszawa...


rw88 napisał(a):Wyświetl post
Udało się wyciągnąc z Korony za przyzwoite pieniądze Wilka. Da się jak widać.
Był teraz do wyciągnięcia za darmo Pilarz, bramkarz przynajmniej na poziomie Pawełka - Wisła go odpuściła i poszedł do Korony.
Był teraz do wyciągnięcia za grosze Wołąkiewicz, solidny obrońca gwarantujący niezły poziom gry - Wisła go odpuściła i idzie do Lecha.
Był do wyciągnięcia Kiełb, poszedł do Lecha.
Był do wyciągnięcia wyróżniający się w Bytomiu Grzyb za groszowe sprawy, poszedł do Jagielloni i jest tam czołowym zawodnikiem.
Są do wyciągnięcia za grosze Gol i Wróbel i zapewne trafią gdzieś indziej.

Takich przykładów jest naprawdę sporo.
Z calym szacunkiem dla Wilka ale to jest dopiero projekt ktory moze sie uda ale nie musi a reszta kolesie to fakt gwarantuje poziom co najwyzej taki jak mamy obecnie czyli wiceldera i wpie**** z pasterzami z Gruzji.


rw88 napisał(a):Wyświetl post
Lech potrafi kupować Polaków i dobrze na tym wychodzi, na Polakach na czysto zarobił ponad 4 mln. euro. Jagiellonia ma nosa do Polskich zawodników i jest liderem Ekstraklasy. Ruch w tamtym sezonie grał polskim składem i był w trójce (że się rozsprzedał to inna sprawa). Da się? Da się. Tylko trzeba chcieć i umieć szukać.
Masz sklad Lecha w meczy przeciw City 5 Polakow...

30 Buric
5 Arboleda
25 Henriquez
19 Bosacki
7 Wilk
23 Kikut
21 Injac
15 Drygas
17 Peszko
10 Krivets
20 Tshibamba
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując