Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37983
Stary 30.12.2010, 16:47
Co do tych 2 mln € za które zostali sprzedani to jest efekt marnej gry w pucharach w ostatnich dwóch latach.Jakby Broziu strzelił z kilka bramek w lidze europy w tym sezonie takiemu Juve czy Man. City to by za te 4 mln € sam został sprzedany.
Także nie dziwi mnie cena za jaką zostali Brożkowie sprzedani.Za podobne kwoty sprzedają swoich zawodników drużyny które odpadają z pucharów w lipcu-sierpniu.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.12.2010 o godz. 16:57.
Odpowiedz cytując