Wyświetl pojedynczy post
Wajcha17
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37982
Stary 30.12.2010, 16:45
zajebiście... teraz pozostaje nam tylko liczyć na duet Holendrów jeżeli nie sprowadzą w tym okienku do Wisły napastnika z prawdziwego zdarzenia takiego jakim był Paweł to o jakichkolwiek pucharach możemy pomarzyć... W sumie to jeżeli mamy walczyć o mistrzostwo albo chociaż vice mistrzostwo to następca Pawła musiał by zostać sprowadzony na początku tego okienka żeby miał czas na aklimatyzację i wkoponowanie się w styl drużyny jaki to Masskant starał się przez cała pierwszą rundę wpoić.
Odpowiedz cytując