Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37980
Stary 30.12.2010, 16:45
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Tu chodzi oczywiście o coś innego, ja tam nie wyobrażałem sobie składu i Wisły bez nich, to jedyni gracze symbolizujący Wisłę naszych czasów, od początku kariery u nas...

Ale sam za 4 kafle bym ich puścił, bo to okazja, Paweł nie gwarantuje nic więcej niż 6-7 bramek na rundę, Piotrek był solidny, ale też beż szału. Z punktu biznesowego to naprawdę zloty interes. Jeśli oczywiście rzeczywiście chodzi o te 4mln.
ale Oni odeszli za 2mln euro nie 4. A dlatego 2 że są tyle warci razem nie rozumiecie tego.

niby 4.5 mln wart był Lewandowski,ale odchodził jako 21 letni MP +król strzelców + wielki talent.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując