JrQ- napisał(a):

Tu chodzi oczywiście o coś innego, ja tam nie wyobrażałem sobie składu i Wisły bez nich, to jedyni gracze symbolizujący Wisłę naszych czasów, od początku kariery u nas...
Ale sam za 4 kafle bym ich puścił, bo to okazja, Paweł nie gwarantuje nic więcej niż 6-7 bramek na rundę, Piotrek był solidny, ale też beż szału. Z punktu biznesowego to naprawdę zloty interes. Jeśli oczywiście rzeczywiście chodzi o te 4mln.
|
ale Oni odeszli za 2mln euro nie 4. A dlatego 2 że są tyle warci razem nie rozumiecie tego.
niby 4.5 mln wart był Lewandowski,ale odchodził jako 21 letni MP +król strzelców + wielki talent.