Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7701
Stary 30.12.2010, 16:38
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Powiem szczerze - jeśli pogłoski o kontrakcie Peszki są prawdziwe, to jestem załamany. Skoro mający problemy finansowe średniak z Bundesligi jest w stanie dać takiemu Peszce 100 tys. € na rękę (1,2 mln rocznie), to dzieli nas nie przepaść, a finansowy rów mariański.

Również pod względem finansowym Zachód nam dramatycznie ucieka, a przecież te dysproporcje miały maleć...
Liga niemiecka jest trzecią najsilniejszą ligą na świecie, polska to średniak, więc takie różnice płacowe wcale mnie nie dziwią. A dysproporcje maleją, już nie opłaca się wyjeżdżać do belgii, austrii czy szwajcarii, gdzie kiedyś było polaków zatrzęsienie - w tych ligach płacą na tym samym poziomie co w polsce.
Odpowiedz cytując