flamengista napisał(a):

Powiem szczerze - jeśli pogłoski o kontrakcie Peszki są prawdziwe, to jestem załamany. Skoro mający problemy finansowe średniak z Bundesligi jest w stanie dać takiemu Peszce 100 tys. € na rękę (1,2 mln rocznie), to dzieli nas nie przepaść, a finansowy rów mariański.
Również pod względem finansowym Zachód nam dramatycznie ucieka, a przecież te dysproporcje miały maleć...
|
Liga niemiecka jest trzecią najsilniejszą ligą na świecie, polska to średniak, więc takie różnice płacowe wcale mnie nie dziwią. A dysproporcje maleją, już nie opłaca się wyjeżdżać do belgii, austrii czy szwajcarii, gdzie kiedyś było polaków zatrzęsienie - w tych ligach płacą na tym samym poziomie co w polsce.