|
O samym Brozku juz napisalem wiec pisac wiecej o aspekcie sportowym nie bede. Dobrze wybral/wybrali. Lepiej im tam bedzie i szanse na cos wiecej niz kopanie sie z Polonia Bytom.
Jednak niektorzy twierdza ze sprzedali Brozka za smieszne pieniadze.... Mnie w ogole dziwi ze ktos go chcial za 4 banki...z bratem ( ostatnio cienko grajacym ) to juz bardziej... Interes zajebisty zrobili, ale jednak pierw musieli wyrwac dwie nogi, a teraz jedyny sensowny zab.... ciekawe ile kasy przeznacza na wzmocnienia.
Jesli chociaz 1/4 poleci na napadziora to bedzie elegancko...ale jesli Cupial wezmie wiekszosc do kieszeni to bedzie oznaczalo jedno : Powolutku wycofuje sie z pilki. Innego wyjasnienia takiego ( o ile takowe bedzie ) zachowania nie widze.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|