Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37951
Stary 30.12.2010, 16:23
KMZ napisał(a):Wyświetl post
no to po mistrzostwie :( ucieliśmy sobię 2 nogi..... brak napastnika :( ale BROZIU ! DZIĘKUJEMY !
Mistrzosto to nic, My napewno spadniemy z ligi
Odpowiedz cytując