Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37946
Stary 30.12.2010, 16:19
Jedyny(jak na razie) pozytyw transferu - będzie można poczytać kilkanaście stron lamentów, bluzgów i wyzwisk.Szkoda że to dziś a nie po nowym roku bo pewnie część powyjeżdżała
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując