Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37945
Stary 30.12.2010, 16:18
Sprzedaja 2 grajkow w pakiecie za spore pieniadze a tutaj placz... Chlopaki chcieli isc to poszli, a klub swoje zarobi. Z calym szacunkiem ale tylko Brozek napastnik jest cokolwiek wart...drugi poszedl jako dopelnienie i dobrze.

Kupicie pewnie napadziora za chocby 1/4 tego co dostaliscie i bedzie zle? No sorry ale chyba nie.

Cleo - gosc ktory do Polski przyjedzie najwyzej na dupy i wodke

Dobry interes moim zdaniem


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując