Sprzedaja 2 grajkow w pakiecie za spore pieniadze a tutaj placz... Chlopaki chcieli isc to poszli, a klub swoje zarobi. Z calym szacunkiem ale tylko Brozek napastnik jest cokolwiek wart...drugi poszedl jako dopelnienie i dobrze.
Kupicie pewnie napadziora za chocby 1/4 tego co dostaliscie i bedzie zle? No sorry ale chyba nie.
Cleo - gosc ktory do Polski przyjedzie najwyzej na dupy i wodke
Dobry interes moim zdaniem
