Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37944
Stary 30.12.2010, 16:18
Mario Nh a wiesz kto to jest Cleo z Partizana Bo nie wiem po co mnie cytowałeś.

kreseq piszę o Cleo bo ostatnio czytałem że jakis mocny klub się nim interesuje i Partizan poniżej 5 za niego nie chce ale widzę że niektórzy nie wiedzą kto to jest i jak gra taki koleś u nas byłby chyba Bogiem i strzelał z 40 bram na sezon
Cleo w Pl to dobry materiał na rozmowę i worek zioła
Powód: wesoło mi
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 30.12.2010 o godz. 16:21.


Odpowiedz cytując