Mario Nh a wiesz kto to jest Cleo z Partizana

Bo nie wiem po co mnie cytowałeś.
kreseq piszę o Cleo bo ostatnio czytałem że jakis mocny klub się nim interesuje i Partizan poniżej 5 za niego nie chce

ale widzę że niektórzy nie wiedzą kto to jest i jak gra

taki koleś u nas byłby chyba Bogiem i strzelał z 40 bram na sezon
Cleo w Pl to dobry materiał na rozmowę i worek zioła
