Wyświetl pojedynczy post
maksinho
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37943
Stary 30.12.2010, 16:17
Z jednej strony dobrze (Piortek), a z drugiej niezbyt (Paweł). Widać, że w tej rundzie tylko Paweł potrafił pociągnąć atak Wisełki. Piotrka oddałbym z pocałowaniem ręki. Bez wzmocnień jak co roku ( a raczej co okienko) się nie obejdzie). W tym momencie 2 mln ojro to dobra i sprawiedliwa cena odzwierciedlająca ich możliwości.
Odpowiedz cytując