|
Z jednej strony dobrze (Piortek), a z drugiej niezbyt (Paweł). Widać, że w tej rundzie tylko Paweł potrafił pociągnąć atak Wisełki. Piotrka oddałbym z pocałowaniem ręki. Bez wzmocnień jak co roku ( a raczej co okienko) się nie obejdzie). W tym momencie 2 mln ojro to dobra i sprawiedliwa cena odzwierciedlająca ich możliwości.
|