Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
37937
30.12.2010, 16:15
fcb4
napisał(a):
http://sport.interia.pl/raport/trans...rozkow,1577565
gdybym wiedziła że takie Hu***** będą się dziac za Basałaja masakra nie długo nie będzie rzadnego polaka w wiśle !!!!!!
Nie ma sensu kupować polskich piłkarzy po tak drakońskich cenach. Ci którzy mógłby u nas grać są stanowczo za drodzy, za te same pieniądze lepiej ściągnąć kogoś z zza granicy. Czy tak trudno to pojąć?
Mario Nh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mario Nh
Znajdź inne posty napisane przez Mario Nh