Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37937
Stary 30.12.2010, 16:15
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/raport/trans...rozkow,1577565 gdybym wiedziła że takie Hu***** będą się dziac za Basałaja masakra nie długo nie będzie rzadnego polaka w wiśle !!!!!!
Nie ma sensu kupować polskich piłkarzy po tak drakońskich cenach. Ci którzy mógłby u nas grać są stanowczo za drodzy, za te same pieniądze lepiej ściągnąć kogoś z zza granicy. Czy tak trudno to pojąć?
Odpowiedz cytując