Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mr mojo
Member
Od: 09.2010
Offline
#
37930
30.12.2010, 16:11
http://www.goal.com/en/news/467/turk...zek-from-wisla
No i ,, wreszcie" się stało. Teraz tylko musimy
niepanikować i spokojnie czekać
na ruchy transferowe z naszej strony...
mr mojo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mr mojo
Znajdź inne posty napisane przez mr mojo