Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
thebo4
Member
Od: 06.2010
Offline
#
37927
30.12.2010, 16:06
W jakiej formie Paweł nie był i tak zawsze był naszym najlepszym napastnikiem (bo może jedynym) .. Ale jeśli chcemy? walczyć o puchary to pozbywanie się Brożków to głupota...
thebo4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do thebo4
Znajdź inne posty napisane przez thebo4