Wyświetl pojedynczy post
thebo4
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37927
Stary 30.12.2010, 16:06
W jakiej formie Paweł nie był i tak zawsze był naszym najlepszym napastnikiem (bo może jedynym) .. Ale jeśli chcemy? walczyć o puchary to pozbywanie się Brożków to głupota...
Odpowiedz cytując