Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37922
Stary 30.12.2010, 15:58
na PP to Lech ma chrabke!! Bo też mają przegwizdane.... a z nimi teraz to całkowicie przekichane będzie wygrać
db że Jaga sie osłabia bo grosik odchodzi. Ciekawe jakie rychy będzie miała Legia,ale oni przynajmniej hajs wyłożą...
Odpowiedz cytując