|
Patrząc na wpisy ludzi, których nic nie nauczyły poprzednie okienka i nadal oczekują cudów jako żywo przypomina mi się pewien wiersz:
"Cieszy mie ten rym: Polak madr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nowa przypowiesc Polak sobie kupi,
Ze i przed szkoda, i po szkodzie głupi."
Dla wszystkich fanów sprzedaży Brożka - problemem nie jest to, ze się go sprzeda. To normalna kolej rzeczy. Problemem jest to, że na 99% nikt wartościowy za niego nie przyjdzie. I tego boją się wszyscy ci, którzy są przeciw tej transakcji...
|