Z drugiej strony nie ma tego złego. Trabzon ma tyle kasy, że już kupuje zastępcę dla Głowackiego. Teofilo Gutierez strzelał gole jak kałasznikow a i tak poszedł na ławę. Brożka nie będa tam żałować. Jak się nie sprawdzi to po roku kopną w 4 litery i będzie mógł wrócić do Wisły na bezpłatne wypożyczenie

Tak się robi interesy
