Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37909
Stary 30.12.2010, 15:45
Przepraszam wszystkie kobiety, ale jesteście jak rozhisteryzowane baby! Jak nie strzelał do wszyscy krzyczeliu sprzedawać. Strzelił kilka bramek tej jesieni-Paweł musi zostac. Zdecydujcie sie w końcu!!!
Nie ukrywam zaś, że polityka jak jest to wiemy od dawna i pisałem o tym od 5 lat chyba. Sprzedac można każdego byleby na jego miejsce mieć kogoś. Ale jak sie trafi fajna okazja-czytaj taka jak sie już więcej nie trafi-to trzeb az niej skorzystać. Poza tym Brożki od dawna mówią o odejśćiu i chyba im sie nalezy transfer za tyle lat gry dla Wisły.
Odpowiedz cytując