Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37899
Stary 30.12.2010, 15:34
Cleo teraz jest wart co najmniej 5mln...

nie chciałem nic pisać ale jak się was czyta to można zgłupieć. Taka kolej losu dają dobrą kasę to odchodzą.. My nie Real czy Barca że można sobie pograć do końca kariery.. poza tym może będzie jak z Cleberem pograją tam z rok może 2 i wrócą za free w
I jeszcze jedno przestańcie panikować jak nie ma oficjalnego info..
Na koniec nasuwa mi się myśl, że Boss chce się pozbyć tych z którymi nic ostatnio nie osiągał i już prawie cały skład wymienił pozostało niewielu..
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 30.12.2010 o godz. 15:37.


Odpowiedz cytując