Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7698
Stary 30.12.2010, 15:31
Powiem szczerze - jeśli pogłoski o kontrakcie Peszki są prawdziwe, to jestem załamany. Skoro mający problemy finansowe średniak z Bundesligi jest w stanie dać takiemu Peszce 100 tys. € na rękę (1,2 mln rocznie), to dzieli nas nie przepaść, a finansowy rów mariański.

Również pod względem finansowym Zachód nam dramatycznie ucieka, a przecież te dysproporcje miały maleć...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując