|
z Brożkami w składzie dostawaliśmy baty w Europie, z nimi w składzie zdobywaliśmy, ale i przegrywaliśmy mistrzostwa, teraz odchodzą to na ich miejsce przyjdą inni oby lepsi.
Moim zdaniem nastąpiła całkowita wymiana zawodników, którzy mieli już swoje 5 minut i wykorzystali je tak jak umieli.
|