Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37897
Stary 30.12.2010, 15:31
z Brożkami w składzie dostawaliśmy baty w Europie, z nimi w składzie zdobywaliśmy, ale i przegrywaliśmy mistrzostwa, teraz odchodzą to na ich miejsce przyjdą inni oby lepsi.
Moim zdaniem nastąpiła całkowita wymiana zawodników, którzy mieli już swoje 5 minut i wykorzystali je tak jak umieli.
Odpowiedz cytując