Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37895
Stary 30.12.2010, 15:26
Z tego co wynika to najlepszym rozwiązaniem naszych problemów jest sprzedanie Wisły przez Cupiała jakiemuś szejkowi który wpompuję kasy w ten klub i wtedy nie będziemy się mieli o co martwić.

Ale nic się na to nie zanosi był burdel jest i będzie dopóki Cupiał będzie kierował Wisłą i kasę z transferów brał do swojego koryta.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując