|
Z tego co wynika to najlepszym rozwiązaniem naszych problemów jest sprzedanie Wisły przez Cupiała jakiemuś szejkowi który wpompuję kasy w ten klub i wtedy nie będziemy się mieli o co martwić.
Ale nic się na to nie zanosi był burdel jest i będzie dopóki Cupiał będzie kierował Wisłą i kasę z transferów brał do swojego koryta.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|