|
Zwijamy interes? Wy dziękujcie Bogu że Cupiał z nami tyle lat jest bo pozostałoby Wam pisać o tym czy utrzymamy się i czy kupimy gracza Znicza Pruszków.
jak na prawdę potraktuję Wisłę jak zabawkę i zacznie chcieć na niej zarabiać i będzie chciał natychmiastowego zwrotu pieniędzy za pożyczkę, czyli jakieś 40 mln złotych to wtedy złapiecie depresję, o sorry, 3/4 tutejszych zniknie z forum.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 30.12.2010 o godz. 15:05.
|