|
Panowie spokojnie...nie popadajmy w panikę, Telefonika miała dosyć dobry rok, Cupiał wreszcie doczekał się stadionu i z pewnością nie jest to człowiek, który w tym momencie chce oszczędzać... gdyby tak było to nie zatrudniał by Holendrów.. poza tym jaki czynnik charakteryzuje ligę holenderska? to że sprowadzają piłkarzy z przeróżnych stron świata, niektóre drużyny to prawdziwe wieże babel... więc nie dziwmy się, że szukają piłkarzy wszędzie gdzie się da
|