|
Basałaj jednak zna się na swoim fachu. Nikt nie potrafił tak rozłożyć tej drużyny jak on. Jeszcze w jakim stylu to robi, przecieki do prasy i na forum kogo to oni nie kupią, że Cupiał ostatni raz zaryzykuje i wyłoży wielką kase. W między czasie sprzedaż wszystkiego co nie koślawie biego i prosto kopie.
W ostatim okienku sprzedaliśmy całą obronę 4 podstawowych obrońców i według danych można powiedzieć że osłabiliśmy sie o 7pkt. W tej rundzie 27pkt sezon wcześniej 34pkt. Biorąc pod uwagę dwa sezony wcześniej 41pkt to można powiedzieć że osłabił skład o 14pkt!. Teraz zabiera się za ofensywe wszak zaraz czarne perły sprowadzimy. Jakiegoś Jamajczyka co w całej karierze strzelił tyle ile Brożek przez trzy rundy. Ale młody i nie Polak więc brać go! Jak odejdzie Paweł Brożek pewnie za góra 2mln to demontujemy całą linie ataku. Najlepszy strzelec i najlepszy asystent od 4 sezonow. Jak rozmontuje też atak to jestem ciekaw ile punktów uda sie zrobić w następnej rundzie 20?
Jak czytam że pare osób wręcz zachwycone że Paweł może odejść to aż ręce załamuje jacy tu są idioci na tym forum. Ktoś rzucił hasło sprzedać w zamian 3 nowych Rudnevsów kupić. Ja się pytam czemu nie pięciu? Ostatni napastnicy jakich sprowadzaliśmy to Beto, Christov, Paulista, Penksa, Kryszałowicz, Svitlica, Ćwielong, Radovanovic(czy jakos tak) generalnie nedza, szrot nie nadająca się nawet do Cracovi. Może oprócz Paulisty który chociaż szybko biegał, ale gdzie mu do Brożka. Trzeba być wyjątkowo, ale to wyjątkowo naiwny by myśleć, że uda się w końcu sprowadzić sensownego napastnka.
|