|
Czasem mówi się o wymianie pokoleniowej, może to dla Wisły ostatni gwizdek by na nich zarobić a dla braci by wyjechać do w miarę silnego klubu? Celem Wisły jest wzmacniać się (tak mówią Holendrzy) a ludzie którzy przyjdą w ich miejsce będą wzmocnieniem...
|