Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37872
Stary 30.12.2010, 14:15
Czasem mówi się o wymianie pokoleniowej, może to dla Wisły ostatni gwizdek by na nich zarobić a dla braci by wyjechać do w miarę silnego klubu? Celem Wisły jest wzmacniać się (tak mówią Holendrzy) a ludzie którzy przyjdą w ich miejsce będą wzmocnieniem...
Odpowiedz cytując