Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37870
Stary 30.12.2010, 14:06
martonas napisał(a):Wyświetl post
Transfery to przychód...
Tak się składa że zysk z transferów odejmując wydaki na Bunozy Riosy itd wyniósł 20 milionów złotych.
Więc niech mi nikt nie wciska kitu, że Bogusław coś musi dokładać. Nawet przy braku własnego stadionu przez rok nie wyszliśmy na minus.
Brak $ z marketingu ? Cóż jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.
..
Odpowiedz cytując