martonas napisał(a):

Tak się składa że zysk z transferów odejmując wydaki na Bunozy Riosy itd wyniósł 20 milionów złotych.
Więc niech mi nikt nie wciska kitu, że Bogusław coś musi dokładać. Nawet przy braku własnego stadionu przez rok nie wyszliśmy na minus.
Brak $ z marketingu ? Cóż jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.